KURUMSAL

Yeşil Geleceğin Bir Parçasıyız

Küresel pazarda marka bilinirliğini ve pazar payını sürekli artıran, daima kâr hedeflerinin ötesine uzanan, Türkiye ekonomisine katma değer yaratan, yaşanabilir bir yeryüzü yaratmak için sürdürülebilir çözümler üreten bir şirket olmak vizyonuyla faaliyet gösterdiğimiz güneş enerjisi sektöründe iş ortaklarımızın yanı sıra topluma, doğaya ve yarınlara da maksimum fayda sağlama bilinciyle aksiyon alıyoruz.

Farklı sektörlerde edindiğimiz 31 yıllık tecrübemizden güç alarak giriş yaptığımız bu alanda yüksek kaliteli güneş panellerinin nitelikli üreticisi olarak tanımlanıyoruz. Beklentilerin, teknolojinin, yeniliklerin sınır tanımadan gelişip değiştiği ve rekabetin bambaşka bir boyuta taşındığı bir pazarda hedef büyütmek ve sürdürülebilir başarılar yaratmak konusundaki cesaretimizi ve motivasyonumuzu hiç yitirmeden rasyonel hedeflerimize başarıyla ulaşıyoruz.

Güneş enerjisi sektöründe güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak için çıktığımız bu yolculukta inovasyona, teknolojiye ve Ar-Ge’ye yatırım yaparak uluslararası düzeyde rekabet avantajı sunacak çözümler geliştiriyoruz. Doğa dostu iş yapış biçimleri ve üretim tesislerimiz ile finansal performansın yanı sıra çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirliği kurumsal stratejilerimizin odağına alıyoruz. Şirket stratejimizin, iş modellerimizin, kişisel yaşam tercihlerimizin vazgeçilmez bir parçası olarak ele aldığımız sürdürülebilirlik alanında ekonomik, çevresel ve sosyal kalkınmayı hesaba katan uygulamaları hayata geçirmeyi sorumluluğumuz olarak görüyor, çevresel duyarlılılığın gelişimi için üzerimize düşenden daha fazlasını yapmayı amaçlıyoruz. Son teknoloji makine parkımız, yüksek kaliteli ürün reçetemiz, sürekli geliştirdiğimiz hizmet anlayışımız ile iş ortaklarımıza ekolojik ve ekonomik değerlere dayalı çevre dostu ürün ve sistemler sunuyoruz.

 

Bugün Çankırı Korgun OSB içerisinde yer alan toplamda 27.000 m2’lik bir alandan oluşan fabrikamız ve 1 GW’a ulaşabilen alt yapımızla Set Solar markamızı verimli, yenilikçi, fonksiyonel ve yüksek kaliteli fotovoltaik modüllerle eş anlamlı hale getirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle sadece üstün ham madde ve bileşenleri kullanarak diğer üreticilerden farklılaşıyor, global ölçekte yüksek kalite standartlarını yakalayan ürünler yaratıyoruz.

Yönetim ve finansal kabiliyetimizle, teknik ve idari kadromuza olan inancımızla, günden güne güçlenen kurum kültürümüzle, kusursuz kalite politikamızla, güvene dayalı iş birliklerimizle tüm iş ve hizmet süreçlerinde en üst standartları gözetiyor, teknoloji ve insan odaklı yatırımlara öncelik tanıyarak dokunduğumuz her alanda kalıcı değerler yaratmaya devam ediyoruz.

 

Set Solar Tarihçe

27248 [Converted]
0

Toplam Alan

0

Üretim/Depolama/Ofis

0 MW/Yıl

Üretim Kapasitesi

0 MW/Yıl

Kapalı Alan

0 GW/Yıl

Altyapı

Open chat
WhatsApp'tan iletişim kurun!
WhatsApp Destek Ekibimize Yazın
Merhaba,
WhatsApp destek ekibimizle iletişime geçerek doğrudan destek alabilirsiniz.