img

Kurumsal

Kurumsal

Yeşil Geleceğin
Bir Parçasıyız

Küresel pazarda marka bilinirliğini ve pazar payını sürekli artıran, daima kâr hedeflerinin ötesine uzanan, Türkiye ekonomisine katma değer yaratan, yaşanabilir bir yeryüzü yaratmak için sürdürülebilir çözümler üreten bir şirket olmak vizyonuyla faaliyet gösterdiğimiz güneş enerjisi sektöründe iş ortaklarımızın yanı sıra topluma, doğaya ve yarınlara da maksimum fayda sağlama bilinciyle aksiyon alıyoruz.

Farklı sektörlerde edindiğimiz 31 yıllık tecrübemizden güç alarak giriş yaptığımız bu alanda yüksek kaliteli güneş panellerinin nitelikli üreticisi olarak tanımlanıyoruz. Beklentilerin, teknolojinin, yeniliklerin sınır tanımadan gelişip değiştiği ve rekabetin bambaşka bir boyuta taşındığı bir pazarda hedef büyütmek ve sürdürülebilir başarılar yaratmak konusundaki cesaretimizi ve motivasyonumuzu hiç yitirmeden rasyonel hedeflerimize başarıyla ulaşıyoruz.

Güneş enerjisi sektöründe güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak için çıktığımız bu yolculukta inovasyona, teknolojiye ve Ar-Ge’ye yatırım yaparak uluslararası düzeyde rekabet avantajı sunacak çözümler geliştiriyoruz. Doğa dostu iş yapış biçimleri ve üretim tesislerimiz ile finansal performansın yanı sıra çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirliği kurumsal stratejilerimizin odağına alıyoruz. Şirket stratejimizin, iş modellerimizin, kişisel yaşam tercihlerimizin vazgeçilmez bir parçası olarak ele aldığımız sürdürülebilirlik alanında ekonomik, çevresel ve sosyal kalkınmayı hesaba katan uygulamaları hayata geçirmeyi sorumluluğumuz olarak görüyor, çevresel duyarlılılığın gelişimi için üzerimize düşenden daha fazlasını yapmayı amaçlıyoruz. Son teknoloji makine parkımız, yüksek kaliteli ürün reçetemiz, sürekli geliştirdiğimiz hizmet anlayışımız ile iş ortaklarımıza ekolojik ve ekonomik değerlere dayalı çevre dostu ürün ve sistemler sunuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda etki alanımızı daha da genişletmek amacıyla Arena Enerji ile bireysel becerilerimizi ortak bir paydada buluşturarak enerjimizi güçlendirdik. Bugün Çankırı Korgun OSB içerisinde yer alan toplamda 27.000 m2’lik bir alandan oluşan fabrikamız ve 1 GW’a ulaşabilen alt yapımızla Set Solar markamızı verimli, yenilikçi, fonksiyonel ve yüksek kaliteli fotovoltaik modüllerle eş anlamlı hale getirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle sadece üstün ham madde ve bileşenleri kullanarak diğer üreticilerden farklılaşıyor, global ölçekte yüksek kalite standartlarını yakalayan ürünler yaratıyoruz.

Yönetim ve finansal kabiliyetimizle, teknik ve idari kadromuza olan inancımızla, günden güne güçlenen kurum kültürümüzle, kusursuz kalite politikamızla, güvene dayalı iş birliklerimizle tüm iş ve hizmet süreçlerinde en üst standartları gözetiyor, teknoloji ve insan odaklı yatırımlara öncelik tanıyarak dokunduğumuz her alanda kalıcı değerler yaratmaya devam ediyoruz.

Kurumsal

Tanıtım
Filmi

Kurumsal

Set Solar Tarihçe

2000
Özka Prefabrik İnşaat A.Ş.
2004
Set Prefabrik Savunma
2004-2011
Yurtdışı Ordu Projeleri
2011-2020
TSK Mobil Üniteler
2018
Setsolar
Kurumsal

Rakamlarla Set Solar

27.000m2
Toplam Alan
10.000m2
Üretim/Depolama/Ofis
300MW/Yıl
Üretim Kapasitesi
700MW/Yıl
Kapalı Alan
1GW/Yıl
Altyapı
Kurumsal

Sertifikalar

img
ISO 10002-2018
img
ISO 45001-2018
img
ISO 14001-2015
img
ISO 9001-2015
img
Set Solar Volta Series Certificate - EN
docxfilePDF